طراحی وب سایت هک شدن آیدی در یک چشم به هم زدن! - کوهپایه
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
بر مردمان روزگارى آید که جز سخن چین را ارج ننهند ، و جز بدکار را خوش طبع نخوانند ، و جز با انصاف را ناتوان ندانند . در آن روزگار صدقه را تاوان به حساب آرند ، و بر پیوند با خویشاوند منّت گذارند ، و عبادت را وسیلت بزرگى فروختن بر مردم انگارند . در چنین هنگام کار حکمرانى با مشورت زنان بود ، و امیر بودن از آن کودکان و تدبیر با خواجگان . [نهج البلاغه]

هک شدن آیدی در یک چشم به هم زدن!

ارسال‌کننده : محمد رضا آتشین صدف در : 87/5/9 8:24 عصر


آیدی (ID)  مخفف آیدنتیتی (Identity) است که معنایش واضح است (این هم دیکشنری اگر خواستید). منظور از آیدی در دنیای مجازی را همه می‌دانیم ولی ما یک آیدی در دنیای حقیقی هم داریم.
اعتقادات و نیت‌ها و رفتارهای ما آیدی حقیقی ما را به وجود می‌آورد. چیزی که از آن به صورت برزخی یا صورت مثالی یاد می‌کنند. حتما در داستان‌های زندگی عارفان حقیقی خوانده یا شنیده‌اید که این قدرت را داشته‌اند که صورت برزخی افراد را ببینند. یعنی آیدی حقیقی افراد برای آنها معلوم بوده است. مثلا کسی را به شکل سگ یا خوک و یا دور از جان شما الاغ دیده‌اند.
لذا بعضی از بزرگان فرموده‌اند اگر خواستید پیش اهل دلی بروید، ذکر یا ستار العیوب را زیر لب داشته باشید و گرنه چه بسا در یک چشم به هم زدن آیدی شما خودبخود برای ایشان هک می‌شود!
و خوش به حال کسانی که آیدیشان به صورت انسان است...آمین!

 
کلمات کلیدی :