طراحی وب سایت موبایل، ایدز و...! - کوهپایه
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
ستم راندن بر بندگان بدترین توشه است براى آن جهان . [نهج البلاغه]

موبایل، ایدز و...!

ارسال‌کننده : محمد رضا آتشین صدف در : 88/1/29 11:57 صبح

                   
                        تلفن همراه عامل انتقال میکروب‌های مقاوم‌ به ملت می‌شود.

جام جم آنلاین: رئیس بیستمین کنگره جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران با اشاره به این که تلفن همراه باعث انتقال میکروب‌های مقاوم نسبت به درمان، توی محیط‌های زندگی می‌شود، خواستار ممنوعیت استفاده از تلفن همراه در خیلی جاها شد!

ایرج خسرونیا که به مناسبت برپایی کنگره سالانه انجمن متخصصان داخلی ایران سخن می‌گفت، افزود: تلفن همراه گاه باعث انتقال میکروب از یک بیمار به بیمار دیگر می‌شود.
وی اظهار کرد: متاسفانه 10 درصد میکروب‌های انتقال‌یافته از طریق تلفن همراه، از نوع میکروب‌های مقاوم به درمان است.

توضیح خبر!
بررسی‌ها نشان می‌دهد 40 درصد تلفن همراه افراد معمولی و 75 درصد تلفن همراه افرادی که جنسشان خرده ‌شیشه دارد، آْلوده به میکروب‌های مختلف بوده و 5 درصد این میکروب‌ها خطرناک و بیماری‌زاست.

تحقیقات حاکی از آن است که در بسیاری از منازل دیده شده که تلفن همراه به صورت اسباب‌بازی در اختیار کودک قرار می‌گیرد این امر علاوه بر آثار مخرب امواج، باعث انتقال بیماری به کودکان می‌شود.

نکته
بنابراین باید شدیدا مواظب موبایل‌های شیطون و موبایل‌داران بلا بود. چون این دو می‌توانند سبب سرایت و ابتلا یا تشدید بیماری‌های کشنده‌ای مانند ایدز و هیزی و بی‌حیایی شوند. شاید تعجب کنید ولی لازم است توجه داشت باشید که بلوتوث‌بازی توی خون بعضی‌هاست! باور نمی‌کنی؟
خلاصه از ما گفتن!
کلمات کلیدی :