طراحی وب سایت مربع برمودا! - کوهپایه
سفارش تبلیغ

ثبت شرکت
صبا
به یقین بدانید که خدا بنده‏اش را هر چند چاره‏اندیشى‏اش نیرومند بود و جستجویش به نهایت و قوى در ترفند بیش از آنچه در ذکر حکیم براى او نگاشته مقرر نداشته ، و بنده ناتوان و اندک حیله را منع نفرماید که در پى آنچه او را مقرر است برآید ، و آن که این داند و کار بر وفق آن راند ، از همه مردم آسوده‏تر بود و سود بیشتر برد ، و آن که آن را واگذارد و بدان یقین نیارد دل مشغولى‏اش بسیار است و بیشتر از همه زیانبار ، و بسا نعمت خوار که به نعمت فریب خورد و سرانجام گرفتار گردد ، و بسا مبتلا که خدایش بیازماید تا بدو نعمتى عطا فرماید . پس اى سود خواهنده سپاس افزون کن و شتاب کمتر ، و بیش از آنچه تو را روزى است انتظار مبر [نهج البلاغه]

مربع برمودا!

ارسال‌کننده : محمد رضا آتشین صدف در : 86/1/28 9:7 عصر

تعارفش کردم بیاید تو...تا رفتم چایی آوردم، دفترچه ی کوچک و خودکارش را بیرون آورده بود و منتظر که بنویسد.من هم سوژه ی کف بُر مورد نظر ایشان را که با هزار بدبختی و ایضا مصرف مقدار معتنابهی فسفر مغز و در پی فعالیت بخش اعظمی از قشر خاکستری به کله ام نزول اجلال فرموده بود، ارائه دادم.

-اسم موضوع بحثت رو بذار مربع برمودا.می دونی که در این منطقه کشتی ها و هواپیما ها و... ناپدید و نابود می شن. علمای اخلاق هم میگن دنیا و شیطان و نفس اماره عوامل نابودی معنوی انسانها هستن.حالا تو بیا روی مشابهت این دو تا کار کن و مطلب جور کن.

سر خودکارش را روی لب پایینی اش گذاشت. حالت متفکرانه ی به خودش گرفت و گفت:

- اسم اون منطقه مثلث برموداست نه مربع برمودا، این ها هم که سه عاملند نه چهار تا. 

یک بار دیگر با انگشتهایم شمردم.دنیا، شیطان، نفس اماره.دیدم راست می گوید.

- خب اسمش رو مثلث برمودا بذار...

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
توضیحات:

از آن جایی که مسئولیت این نوشته ها با نویسنده است اگر خواننده ی محترمی پس ازمطالعه ی این یادداشت، از شدت خنکی آن، خدای ناکرده چایید و یا از فرط بی مزگی آن یقه ی خود را شدیدا پاره فرمود،لطفا شماره حسابی به ایمیل بنده بفرستند تا صدمات و خسارات وارده نقدا و یا جنسا پرداخت گردد.والسلام.

 
کلمات کلیدی :