طراحی وب سایت مربع برمودا! - کوهپایه
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
خداوند، دوست دارد که بنده اش درباره گناه بزرگ از او [بخشش] بخواهد، و بنده ای را که گناه کوچک راسبُک شمارد، دشمن می دارد . [امام صادق علیه السلام]

مربع برمودا!

ارسال‌کننده : محمد رضا آتشین صدف در : 86/1/28 9:7 عصر

تعارفش کردم بیاید تو...تا رفتم چایی آوردم، دفترچه ی کوچک و خودکارش را بیرون آورده بود و منتظر که بنویسد.من هم سوژه ی کف بُر مورد نظر ایشان را که با هزار بدبختی و ایضا مصرف مقدار معتنابهی فسفر مغز و در پی فعالیت بخش اعظمی از قشر خاکستری به کله ام نزول اجلال فرموده بود، ارائه دادم.

-اسم موضوع بحثت رو بذار مربع برمودا.می دونی که در این منطقه کشتی ها و هواپیما ها و... ناپدید و نابود می شن. علمای اخلاق هم میگن دنیا و شیطان و نفس اماره عوامل نابودی معنوی انسانها هستن.حالا تو بیا روی مشابهت این دو تا کار کن و مطلب جور کن.

سر خودکارش را روی لب پایینی اش گذاشت. حالت متفکرانه ی به خودش گرفت و گفت:

- اسم اون منطقه مثلث برموداست نه مربع برمودا، این ها هم که سه عاملند نه چهار تا. 

یک بار دیگر با انگشتهایم شمردم.دنیا، شیطان، نفس اماره.دیدم راست می گوید.

- خب اسمش رو مثلث برمودا بذار...

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
توضیحات:

از آن جایی که مسئولیت این نوشته ها با نویسنده است اگر خواننده ی محترمی پس ازمطالعه ی این یادداشت، از شدت خنکی آن، خدای ناکرده چایید و یا از فرط بی مزگی آن یقه ی خود را شدیدا پاره فرمود،لطفا شماره حسابی به ایمیل بنده بفرستند تا صدمات و خسارات وارده نقدا و یا جنسا پرداخت گردد.والسلام.

 
کلمات کلیدی :