طراحی وب سایت مانتوی مردانه! - کوهپایه
سفارش تبلیغ
سرور اختصاصی
سرور اختصاصی
چشم ، نشستنگاه را چون رشته سر بند است چون خواب در چشم آید بند بسته بگشاید . [ و این از استعاره‏هاى شگفت است . گویى نشستنگاه را به آوند و چشم را به سر بند همانند فرموده و چون سربند بگشاید آنچه در آوند است برون آید ، و این سخن در گفته مشهورتر و ظاهرتر از سخنان پیامبر ( ص ) است و گروهى آن را از امیر مؤمنان علیه السّلام دانسته‏اند و از جمله گفته مبرد است در کتاب مقتضب در باب لفظ به حروف و ما در کتاب خود که مجازات آثار نبوى نام دارد از این استعاره سخن گفته‏ایم . ] [نهج البلاغه]

مانتوی مردانه!

ارسال‌کننده : محمد رضا آتشین صدف در : 87/5/3 2:17 عصرچقدر گفتیم گوش نکردند. بفرما گندش درآمد. صدای خانم های آرایشگر را هم در آوردند. حالا هی ابرو نازک کنند، هی بند بیندازند، هی ... پاک آبروی ما را بردند. خب این خانم ها هم، بندگان خدا هم دارند. آخه تقسیم کاری گفته اند، پا توی کفش کسی نکردنی، گفته اند. تازه در دیزی بازه حیای گربه های ملوس کجا رفته؟
خبر را بخوانید و برگردید تا باقیش را عرض کنم.

شکایت آرایشگاههای زنانه از آرایش زنانه مردها

عرض نکردم. به نظر من پیشنهاد خانم ها چندان هم بد نیست. منتهای مراتب، این آقا پسرها اولا باید با مادر یا خواهرشان بروند، بالاخره یک خواهر یا مادر باید نسبت به این آقا پسر (که ناموس او محسوب می شود!) غیرتی باشد یا نه؟ و ثانیا از طراحان عزیز لباس، عاجزانه درخواست می کنیم،‏در اسرع وقت، مانتویی را برای این دسته از پسرانِ نازِ تیتیش مامانی طراحی کنند، آخه حیوونکی ها گناه دارند، بخدا.
حالا تا آن موقع، این قشر جیگر می توانند از چادر اندامی یا چادر مجلسیِ طرح دارِ توریِ دلبرکی استفاده کنند. به امید آن روز!
کلمات کلیدی :