طراحی وب سایت زود به روز کردن وبلاگ ،نه یا آره؟ - کوهپایه
سفارش تبلیغ
صبا
[ و به فرزند خود حسن ( ع ) فرمود : ] پسرکم چهار چیز از من بیاد دار ، و چهار دیگر به خاطر سپار که چند که بدان کار کنى از کرده خود زیان نبرى : گرانمایه‏ترین بى‏نیازى خرد است ، و بزرگترین درویشى بیخردى است و ترسناکترین تنهایى خودپسندى است و گرامیترین حسب خوى نیکوست . پسرکم از دوستى نادان بپرهیز ، چه او خواهد که تو را سود رساند لیکن دچار زیانت گرداند ، و از دوستى بخیل بپرهیز ، چه او آنچه را سخت بدان نیازمندى از تو دریغ دارد ، و از دوستى تبهکار بپرهیز که به اندک بهایت بفروشد ، و از دوستى دروغگو بپرهیز که او سراب را ماند ، دور را به تو نزدیک و نزدیک را به تو دور نمایاند . [نهج البلاغه]

زود به روز کردن وبلاگ ،نه یا آره؟

ارسال‌کننده : محمد رضا آتشین صدف در : 86/6/3 2:17 عصرامروز توی مصاحبه ای با نجف زاده (1)، خبرنگار خلاق، با ذوق و جنجالی 20:30 که دوستش هم دارم (هر چند بعضی وقت ها لجم را در می آورد) چیزی درباره وبلاگ نویسی دیدم که فکر کردم بد نیست با شما هم در میان بگذارم.چون مدتی هم دغدغه ی خودم بوده.

مصاحبه گر از او می پرسد؛ وقتی BBC وبلاگ شما را از پرطرفداراترین وبلاگ های فارسی اعلام کرد چه حسی داشتید؟...
بعد  به او می گوید چرا دیربه دیر به روز می کنید؟

- " این کار را کمی از قصد انجام می دهم. نمی خواهم خودم را زود به زود ورق بزنم تا زود هم تمام شوم."(با خنده)

ولی منِ بنده دست کم برای وبلاگ خودم معتقدم؛ اشکالی ندارد آدم خودش را زود به زود ورق بزند.خوبی این کار این است که جلد اول زود تمام می شود و نوبت جلد دوم می رسد!

شما چی فکر می کنید؟

---------------------------------------------------------------------------------------------------
(1) قاب کوچک- ص 15
کلمات کلیدی :