طراحی وب سایت به یاد بوش برای اوباما! - کوهپایه
سفارش تبلیغ
صبا
آن که با دست کوتاه ببخشد او را با دست دراز ببخشند [ مى‏گویم : معنى آن این است که آنچه آدمى از مال خود در راه نیکى و نیکوکارى بخشد ، هرچند اندک بود خدا پاداش آن را بزرگ و بسیار دهد ، و دو دست در اینجا دو نعمت است و امام میان نعمت بنده و نعمت پروردگار فرق گذارد ، نعمت بنده را دست کوتاه و نعمت خدا را دست دراز نام نهاد ، چه نعمتهایى خدا همواره از نعمتهاى آفریدگان فراوانتر است و افزون چرا که نعمتهاى خدا اصل نعمتهاست و هر نعمتى را بازگشت به نعمت خداست و برون آمدن آن از آنجاست . ] [نهج البلاغه]

به یاد بوش برای اوباما!

ارسال‌کننده : محمد رضا آتشین صدف در : 87/11/24 11:12 صبح


به یاد بوش!

                                                             


یک روز بوش با یک الاغ شطرنج بازی می‌کند که خانم رایس سر می‌رسد با دیدن این منظره، نمی‌تواند از اظهار شگفتی خودداری کند و می‌گوید:
- عجب الاغ باهوشی!
- نه خیلی هم باهوش نیست نتیجه یک به یک است.

برای اونه‌باما!

  
                                                           


پس از این که اوباما با با صرف وقت زیاد و همکاری خیل عظیمی از طرفداران فرهیخته‌اش موفق شد برای سگ دختر خانمش اسمی انتخاب و این معضل ملی را حل کند، تصمیم گرفت برای عذر خواهی از این تاخیر هدیه‌ای به دخترش بدهد. برای همین هم پازلی از پازل‌های شخصی‌اش را به او داد و گفت:
- چون می‌دونم خیلی از پازل‌های سخت خوشت میاد اینو میدم به تو. فقط اینم بگم که من اونو یک‌ساله حل کردم در حالی که روش نوشته 2 تا 4 سال! 
کلمات کلیدی :