طراحی وب سایت برای دست‌گرمی - کوهپایه
سفارش تبلیغ
صبا
[ و روایت شده است که حضرتش روزى میان یاران خود نشسته بود . زنى زیبا بر آنان بگذشت و حاضران دیده بدو دوختند . پس فرمود : ] همانا دیدگان این نرینگان به شهوت نگران است و این نگریستن موجب هیجان . پس هر یک از شما به زنى نگرد که او را خوش آید با زن خویشش نزدیکى باید ، که او نیز زنى چون زن وى نماید . [ مردى از خوارج گفت خدا این کافر را بکشد چه نیک فقه داند . مردم براى کشتن او برخاستند ، امام فرمود : ] آرام باشید ، دشنام را دشنامى باید و یا بخشودن گناه شاید . [نهج البلاغه]

برای دست‌گرمی

ارسال‌کننده : محمد رضا آتشین صدف در : 86/8/16 4:4 عصر

 

جواد جان سلام. خوبی؟ خوشی؟
خواسته بودی از وبلاگ نویسی برایت بگویم. بفرما! این هم جنسی که خواسته بودی.

1. ابدا غصۀ کمی بازدید‌‌کننده‌ها و نظر‌دهنده ها را نخور! مدتی طول می‌کشد تا همسایه‌ها با تو آشنا بشوند و حال و احوالی بکنند و احیانا بپرسند: خرت بچند؟

2. به وبلاگ‌های دیگر سر بزن، بخوان، کامنت بگذار، به خانه‌ات دعوتشان کن، تبادل لینک کن، ولی از من به تو نصیحت، بیشتر از آن به فکر رفیق بازی باشی، به فکر محتوا و شیوۀ نوشتنت باش.

3. حرفت را زیاد کِش نده و گرنه کِشِ حوصله ی خواننده هایت را پاره می کنی. به قول یکی از بچه ها خواننده را ناآشنا  به موضوع ولی باهوش فرض کن. اگر هم نمی‌توانی خلاصه بگویی، توی چند پست، حرفت را بزن.

4. دربارۀ موضوع‌های تازه بنویس. اگر هم موضوعت تکراری است، سعی کن از زاویۀ تازه‌ای به آن نگاه بکنی.

5. چند وبلاگ خوب و معروف پیدا کن. ببین علت محبوبیتشان چیست؟ در ابتدا از آنها تقلید کنی عیبی ندارد، ولی نه تا همیشه، سعی کن کم‏کم راه خودت را پیدا کنی.

حالا برای دست‌گرمی اینها را داشته باش تا بعد. به بابا و مامان سلام برسان. بای.
کلمات کلیدی :