طراحی وب سایت این دخترا، این پسرا! - کوهپایه
سفارش تبلیغ
اخبار جدید
اخبار جدید
شما را به دوری از هوس سفارش می کنم که هوس به کوری فرا می خواند و آن گمراهی آخرت و دنیاست [امام علی علیه السلام]

این دخترا، این پسرا!

ارسال‌کننده : محمد رضا آتشین صدف در : 88/11/23 9:6 عصراز شنبه تا چهارشنبه‌ی هفته‌ی گذشته، صبح و عصر، من و چند تا از دوستان طلبه می‌رفتیم تو دبیرستان‌های پسرانه و دخترانه. اول چند دقیقه‌ای برایشان صحبت می‌کردیم (و به قول خودشان مخ می‌زدیم!) بعد سوالات کتبی و شفاهی‌اشان را جواب می‌دادیم.


یکی از سوالاتی که در دو سه دبیرستان دخترانه پرسیدند این بود که آیا دست دادن با نامحرم اشکالی دارد مخصوصا اگر در جمعی باشیم که همه دست داده‌اند و اگر ما دست ندهیم، تابلو می‌شویم و گاهی هم سوژه‌ی متلک‌ها و خنده‌ها و طعنه‌ها و ...

گفتم: شرعا حرام است. گفتند: پس چی کار کنیم؟ گفتم به یکی گفتند: اگر حالت تهوع بهت دست داد چی کار می‌کنی؟ گفت هیچی من بهش دست نمیدم!


بعضی از پسرها هم نوشته بودند: حاج آقا وضع خیلی خراب شده دخترها با یک وضعی میان بیرون که نمی‌تونیم جلوی خودمون رو بگیریم و نگاه نکنیم و دنبالشون نریم... چی کار کنیم؟

گفتم: اولا اگر کسی احیانا تمایل ندارد که به جهنم برود و زبانم لال چوب در آستینش کنند، باید بتواند خودش را کنترل کند. بعدشم از قدیم و ندیم گفتن دنبال سه چیز ندو؛ مترو، اتوبوس، دختر؛ چون هر ده دقیقه یک دیگه میاد!
 

 
کلمات کلیدی :