سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
[ و به فرزند خود حسن ( ع ) فرمود : ] پسرکم چهار چیز از من بیاد دار ، و چهار دیگر به خاطر سپار که چند که بدان کار کنى از کرده خود زیان نبرى : گرانمایه‏ترین بى‏نیازى خرد است ، و بزرگترین درویشى بیخردى است و ترسناکترین تنهایى خودپسندى است و گرامیترین حسب خوى نیکوست . پسرکم از دوستى نادان بپرهیز ، چه او خواهد که تو را سود رساند لیکن دچار زیانت گرداند ، و از دوستى بخیل بپرهیز ، چه او آنچه را سخت بدان نیازمندى از تو دریغ دارد ، و از دوستى تبهکار بپرهیز که به اندک بهایت بفروشد ، و از دوستى دروغگو بپرهیز که او سراب را ماند ، دور را به تو نزدیک و نزدیک را به تو دور نمایاند . [نهج البلاغه]

اید آمد!

ارسال‌کننده : محمد رضا آتشین صدف در : 85/12/29 11:48 عصر

با سلام خدمت دوستان عزیز وبلاگی اعم از قلیانی ، وافوری ، تزریقی و قرصی(اسماتیز،مسکٌن ،اکس،شیشه و غیرهم) امیدوارم که در این ورژن جدید از سال در راستای استفاده ی صلح آمیز از انرژی هسته ای،خوب و خوش و نرم و نازک و ایضا چست و چابک باشید.به امید آن روز.
    
                                         
توضیح نیمچه ضروری:مادرم رفته آب گلدان این نازدانه را عوض کند.اگر چند لحظه (دقیقا بیست و چهار ساعت) صبر بفرمایید این دردانه را سر پا مشاهده خواهید فرمود.یعنی امیدوارم.
کلمات کلیدی :